UltraEdit

Geliştirilmiş metin editörü
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 59.95$
  • Boyut 24.2 MB
  • Version 18.00.0
  • Dil İngilizce
  • Firma IDM Computer Solutions
UltraEdit gelişmiş özellikleri sayesinde dünya çapında kullanılan ve birçok formatı desteyen profesyonel anlamda ün kazanmış bir metin düzenleme programıdır. UltraEdit kendi alanında kazanmış olduğu ödüllerle de kendini ispatlamaış bulunmaktadır. Diğer me
UltraEdit gelişmiş özellikleri sayesinde dünya çapında kullanılan ve birçok formatı desteyen profesyonel anlamda ün kazanmış bir metin düzenleme programıdır. 

UltraEdit kendi alanında kazanmış olduğu ödüllerle de kendini ispatlamaış bulunmaktadır. Diğer metin düzenleyicilerden daha gelişmiş bir yapıya sahip olan bu programla pek çok farklı programlara dillerinde rahatça işlem yapabilirsiniz. 

Kolay kullanımı ve kullanışlı olmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Java, PHP, HTML, XML, hex, Perl, Javascript gibi programlama dillerine de uyum sağlamakta olan programın diğer özellikleri arasında; veritabanı kontrolü, kilit metin düzenleme özellikleri, programlamacılar için gelişmiş özellikler, yazdırma seçenekleri, dosya yönetim sistemi, proje, çalışma alanı bölümü, hızlı text arama, CSS gibi diller için ekstra yardımcı özellikler gibi seçenekleriyle kullanıcılara da daima kolaylık sağlamaktadır.
Daha Fazla Göster
UltraEdit indir
DİĞER SÜRÜMLER